Závody

České Vrbné

12. července 2010 v 17:15 | Matyáš Zieris

Dobrý den, ahoj.

Tento víkend 10-11.7 2010 se uskutečnily závody, seriálu ČP dospělých, ČP juniorů a Mistrovství České republiky ve sprintu družstev. Naše působení započalo již pátečním takzvaným najížděcím tréninkem, kdy jsme studovali stopu, vymýšleli průjezdy a tak dále.

V sobotu se v odpoledních hodinách odstartoval závod Českého poháru dospělých, ve kterém se zúčastnili Matyáš Zieris, Vojtěch Scharfen, Martin Kádrle, Aleš Marek, Lukáš Marek a Jakub Vomáčka. Napětí panovalo již před závodem z toho důvodu, že tento závod byl určen pro náš oddíl jako nominační závod do sprintové hlídky.

Nakonec to dopadlo takto :

Hlídka A : Aleš Marek, Martin Kádrle, Matyáš Zieris

Hlídka B : Jakub Vomáčka, Vojtěch Scharfen, Lukáš Marek

Naše hlídka A velice doufala v získanou medaili, a proto byl pro nás veliký šok zjištění, že jsme po první jízdě o 3 desetiny průběžně na 5. místě, ale řekli jsme si, že to zkusíme zajet jetě lépe, tak jsme s nervozitou nastoupili do druhé jízdy, ve které jsme se zlepšili téměř o sekundu. A neuvěřitelná radost přišla po oznámení, že v součtu časů jsme na třetím místě. Takže jsme se stali bronzovým družstvem na MČR ve sprintu na divoké vodě. Náš tým B zkončil na 9. příčce.

V neděli nastal den D pro naše juniory ( Matyáš Zieris, Jakub Vomáčka), konal se Český pohár juniorů, který se jel v rámci poháru dospělých. ČPJ rozhoduje o nominaci do reprezentačního družstva juniorů. Matyáš zajel obě dvě jízdy téměř na chlup stejně a umístil se na neuvěřitelné 2. příčce ve své kategorii a celkově na 6. místě v juniorech ( r. 95-92 ). Jakub Vomáčka skončil po celkem podařených jízdách na 8. místě ve své kategorii a celkově na 14. místě v juniorech.
Velice se v neděli dařilo i našim mužům, když se Aleš Marek umístil celkově v mužích na 3. místě a Martin Kádrle na 6. místě. Za zmínku stojí i vynikající výkon Lukáše Marka, který se umístil celkově na 14. místě. Vojtěch Scharfen po drobné chybě v první jízdě zkončil na 26. pozici a Karolína Kumžáková na 16. místě.

Tak ať se daří !  AHOJ

Konec závodní sezóny

17. října 2009 v 19:09 | Pavel Míl
Letošní závodní sezóna je definitivně za námi a nezbývá než bilancovat, co se povedlo a co ne.
Zde jsou odkazy na výsledky:

Kam letos na závody

8. března 2009 v 16:07 | Pavel Míl, Aleš Marek
Kam letos pojedeme na závody.
Níže je výpis termínové listiny. Barevně označené závody jsou dopručené pro kategorie, uvedené v legendě.
Odkazy vedou na detaily termínové listiny na portálu RVP Results.