Sjezd

Jarní sezona

14. července 2011 v 19:38 | Mates Zieris


Ahoj, tak píšu něco ohledně jarní sjezdařské sezony.

Za celé jaro jsme se dokázali poprat s čestí s Kamenicí, Špindlem, Čeňkárnou, která byla teda suchá až běda. Za největší úspěchy by jsme asi mohli vyzdvihnout naše medaile z družstev kdy jsme s Ácou a Kádrličem dokázali získat bronz na dlouhém, a vyhrát MČR dospělých ve sprintu ve Veltrusech, to bylo absolutní NAGANO, myslím, že kolegové z Dukly a Olomouce mají do teď špatné spaní ! ! Áca říkal, že to je první zlato Trutnova z hlídek, a to už je Áca u té vody pár let..
Mně se podařilo zvítězit na Mistrovství republiky ve sprintu, obě kategorie jak dorostence starší tak mladší, a tím jsem si podepsal vstupenku na můj první životní Světový pohár dospělých ve Slovinsku, který jsem dokončil na 36. místě, v rámci MČR juniorů se konal i závod družstev kde jsme s Vomajdou a Adrošem získali třetí příčku. Ve Veltrusech také skončila nominace Juniorů na Mistrovství Světa v Opavě, konané ve dnech 27-31.7.2011, díky mnoha podařeným jarním závodům, jsem nominaci vyhrál a tak budu reprezentovat nejen barvy trutnovské, ale i české. Teď jsme s mančaftem přijeli z Krumlova, kde jsme ladili formu co to dá, a teď už jen zajet co nejlépe na MS.

Tak držte palce a AHOJ ! MATES

Wildwater World Cup 2009

10. listopadu 2009 v 19:19 | Matyáš Zieris
Ahoj, takže skončil poslední závod v zemi Tasmánského čerta a Aleš Marek si veze jednu medaili z klasického závodu. Na konec po všech 6 částech Sp se celkově umístil na 7. místě, což je si myslím velice nádherné umístění.
Další členové české reprezentace se umístili takto-
Lukáš Novosad C1 - 2.místo v celkovém umístění SP.
Kateřina Vacíková K1W - 5.místo v celkovém umístění SP.
Uncajtik-Rygel C2 - 2.místo v celkovém umístění SP.
Chtěl bych tímto velice pogratulovat závodníkům české výpravy za vynikající reprezentaci našeho překrásného státu. Snad se budou úspěchy opakovat na příštím Mistrovství Světa ve španělském Sortu.
A zde můžete shlédnou videa z Tasmánie. http://www.wildwatertasmania.canoe.org.au/
Tak se mějte a ahoj!! Mates :-)

Wildwater World Cup 2009

28. října 2009 v 9:24 | Matyáš Zieris

Wildwater World Cup 2009

Aleš Marek dokázal na Světovém poháru v Tasmánii vybojovat 3.místo v klasickém sjezdu na řece Mersey. Neuvěřitelných výsledků zatím dosahuje česká reprezentace v Tasmánii, Lukáš Novosad je 2x 1. v klasiku a jednou 2. ve sprintu. A deblíři Rygel-Uncajtík mají také vynikající výsledky. Gratuluji moc a Áco jen tak dál:-).

A tady je odkaz na stránky Světového poháru v Tasmánii, podívejte se.


 
 

Reklama