Červenec 2011

MČR veteránů na Hubertusu

25. července 2011 v 15:31 | Pavel Míl |  Slalom
O víkendu 23. a 24. července se jelo na Ohři na Hubertusu MČR veteránů ve slalomu, na kterém trutnovští "rakváči", jak se veteránům na českých vodách přezdívá, nemohli chybět.
A také že se neztratili.
V kategorii C1 již tradičně zvítězil Jirka Hák a na K1ž na krásném třetím místě skončila znovu závodivší Iva Zelenková.
Medailová umístění ještě ve veřejném závodě doplnili Adrián Pospíšil na C1m prvním místem v dorostencích mladších a Terezie Mílová prvním místem na C1ž a třetím místem v K1ž v žákyních starších.


Jarní sezona

14. července 2011 v 19:38 | Mates Zieris |  Sjezd


Ahoj, tak píšu něco ohledně jarní sjezdařské sezony.

Za celé jaro jsme se dokázali poprat s čestí s Kamenicí, Špindlem, Čeňkárnou, která byla teda suchá až běda. Za největší úspěchy by jsme asi mohli vyzdvihnout naše medaile z družstev kdy jsme s Ácou a Kádrličem dokázali získat bronz na dlouhém, a vyhrát MČR dospělých ve sprintu ve Veltrusech, to bylo absolutní NAGANO, myslím, že kolegové z Dukly a Olomouce mají do teď špatné spaní ! ! Áca říkal, že to je první zlato Trutnova z hlídek, a to už je Áca u té vody pár let..
Mně se podařilo zvítězit na Mistrovství republiky ve sprintu, obě kategorie jak dorostence starší tak mladší, a tím jsem si podepsal vstupenku na můj první životní Světový pohár dospělých ve Slovinsku, který jsem dokončil na 36. místě, v rámci MČR juniorů se konal i závod družstev kde jsme s Vomajdou a Adrošem získali třetí příčku. Ve Veltrusech také skončila nominace Juniorů na Mistrovství Světa v Opavě, konané ve dnech 27-31.7.2011, díky mnoha podařeným jarním závodům, jsem nominaci vyhrál a tak budu reprezentovat nejen barvy trutnovské, ale i české. Teď jsme s mančaftem přijeli z Krumlova, kde jsme ladili formu co to dá, a teď už jen zajet co nejlépe na MS.

Tak držte palce a AHOJ ! MATES


Soustředění dětí na Paraplíčku

3. července 2011 v 17:39 | Pavel Míl |  Akce oddílu
Tento víkend jsme vyrazili s našimi nejmenšími na víkendové soustředění na oblíbené Paraplíčko na Jizeře.
Odjížděli jsme již v pátek a ještě navečer se šli všichni povozit.
Večer nechyběl táborák a opékání buřtů.
Hlavním cílem bylo naučit nejmenší správně náklony, přejezdy a závěsy. Pro tento účel je Paraplíčko naprosto ideální.
Bohužel nám moc nepřálo počasí, bylo poměrně chladno a v sobotu odpoledne se rozpršelo. Prognózy vyhrožovaly přívalovými děštěmi a zvednutím hladiny na povodňovou úroveň. Proto jsme v sobotu odpoledne, k velké nelibosti dětí, raději zvolili taktický ústup.

Nicméně všichni si dobře zajezdili a pro příště snad vyjde lepší počasí.