Únor 2010

Pádla

28. února 2010 v 1:22 | Matyáš Zieris |  Vodácký bazar
Zdravím, prodávám sjezdové pádlo, které je stále v chvalitebném stavu. Pádlo je určené pro juniory či ženy na závodní sjezd. Listy jsou speciální na sjezd (ucha), pádlo je složeno z : žerďi - je ze skelných vláken a listy jsou z kevlar-uhlíku. Pádlo je přibližně 193 cm dlouhé. Úhlení je základní. Na listech je kování proti poškození listu. Pádlo je zkracované a není spravované. Pádlo je pravé.

A ještě prodávám pádlo Galasport, pádlo je ve skvělém stavu 1 profi sezona ježděná. Pádlo je celé z kevlar-uhlíkových vláken. Na listech je kování. Pádlo má standartní, základní slalomové úhlení. Škrábance od běžného používání. Pádlo je dlouhé 194cm. Listy jsou vhodné jak na extrémně divokou vodu tak na slalom. Při rychlém jednání možná sleva. Foto zašlu mailem.. Pádlo je pravé..

Kdyžtak bližší informace na zierismatyas@seznam.cz a zájem o přidáni inzerátů též na mail ..:)


Ahoj Mates..

''Vodácká bálová taškařice''

19. února 2010 v 17:03 | Matyáš Zieris, Pavel Míl |  Akce oddílu

Trutnovský oddíl kanoistiky TJ LOKO TRUTNOV pořádá v sobotu 6. 3. 2010 od 20 hod. 2. ročník kulturně-společenské akce "Vodácký bál". Akce bude uskutečněna v útulném kulturním sále obecní hospůdky v obci Lhota u Trutnova. Mimo kvalitní živé hudby se můžete těšit na velice pestrý program doplněný o bohatou tombolu s nejen vodáckými cenami. Po celou dobu zábavy se budou podávat velice chutné pokrmy a především nejrůznější tekutiny za velmi příznivé ceny. Pro letošní ročník bylo zvoleno téma bálu "Na plovárně", tudíž ten kdo přijde, připluje, nebo se jinak dopraví v převleku týkající se nějakým způsobem "plovárny" či v jiné masce, která bude nějakým způsobem přímo souviset s vodou, bude mít navíc zlevněné vstupné (např.: námořník, vodník, ryba, mořská pana…atd.). Doprava na místo konání akce a zpět do Trutnova bude zajištěna kyvadlově mikrobusem od 18 hod od ČD Trutnov hl. n.

Přijďte se tedy pobavit a
podpořit tak trutnovské vodáky. Těšíme se na Vás. Ahóóój

V případě zájmu o více informací a rezervaci vstupenek se ozvěte na email: kanoistika@atlas.cz nebo na www.kktu.blog.cz

Mediální partner: