Kam letos na závody

8. března 2009 v 16:07 | Pavel Míl, Aleš Marek |  Závody
Kam letos pojedeme na závody.
Níže je výpis termínové listiny. Barevně označené závody jsou dopručené pro kategorie, uvedené v legendě.
Odkazy vedou na detaily termínové listiny na portálu RVP Results.


Legenda:


Sjezd dospělí
Sjezd žáci
Slalom žáci
Slalom dospělí
Naše závody


Termínová listina


TermínDruh
KdePořádáPoznámka
28.-29.3.W4Sjezdy v KrhanicíchTech.Pha
28.-29.3.W4Sjezdy BečvěPřerov
2.4.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
4.-5.4.W4Sjezdy v HanušovicíchŠumperk
11.-12.4.W4VZ Jarní sjezdy na LužniciBechyně
11.-12.4.S2Slalomy ve Val.MeziříčíVal.Mez.
11.-12.4.W2Sprinty ve Val.MeziříčíVal.Mez.
18.-19.4.S2Stružnická peřejČ.Lípa
18.-19.4.S2Trutnovské slalomyTrutnov
18.-19.4.W2Trutnovské sprintyTrutnov
18.-19.4.S2Slalomy v Opavě, USDKK Opava
23.4.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
25.-26.4.ČPS2Lipt.Mikuláš, USDOlomouc1.a 2.ČP
25.-26.4.ČPW2KameniceBoh.Pha1.a 2.ČP
25.-26.4.S2Slalomy na SpálověJablonec
2.-3.5.ČPS3Trnávka, USDS.Žižkov3.a 4.ČP,MČR dr.
2.-3.5.ČPW3Čeňkova Pila, MČR dr.klas.Loko Plz3.a 4.ČP,1.2.ČPJ
9.-10.5.S2Slalomy v Táboře, Přebor JČ
VS TáborMČR vet.
9.5.W1Sjezd v TábořeVS TáborMČR vet.
9.-10.5.S2Veltruské slalomy, USDKralupy
9.-10.5.W2Sprint a sjezd ve VíruKK Brno1.a 2.ČPž
14.5.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
16.-17.5.ČPS2Labe, Špindl.MlýnOlomouc5.a 6.ČP
16.-17.5.NKZ2Labe, Špindl.MlýnOlomouc1.a 2.NKZ,1.ČPJ
16.-17.5.ČPW2Labe, Špindl.MlýnLitovel5.a 6.ČP, 3.ČPJ
23.-24.5.ČPW2Veltrusy USD, Troja USDBoh.Pha7.a 8.ČP, 4.ČPJ
23.-24.5.S2Jizera, peřej ParaplíčkoŽel.Brod1.a 2.ČPž
30.-31.5.NKZ2Veltrusy, USDKralupy3.a 4.NKZ,2.3.ČPJ
6.-7.6.S2Sušické slalomySušice
6.-7.6.S2Vysokomýtské slalomyVys.Mýto
6.-7.6.W3Sjezdy na LoučnéVys.MýtoMČRd, 3.a 4.ČPž
11.6.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
13.-14.6.S2Kroměřížské slalomyKroměříž
13.-14.6.S2VZ PísekKVSPísek
20.-21.6.S1Trojský kůňUSK Phamezin.závod
19.-21.6.S3USD KřivoklátRakovníkEP veteránů
20.-21.6.S2Křivoklátské slalomyRakovník
20.-21.6.S2Otava, StrakoniceOt.Strak
20.-21.6.W2Otava, StrakoniceSoběslav
20.-21.6.S2Dolnokounické slalomyVSDK
27.-28.6.S2VZ v Č.Vrbném, část USDSKVS ČB3.a 4.ČPž
4.7.MČR1USD Č.VrbnéPardub.MČR ve sprintu dr.
4.-5.7.ČPW2Sprinty v Č.Vrbném, USDPardub.9.a 10.ČP,6.ČPJ
4.-5.7.W2Sprinty v Č.Vrbném, část USDPardub.5.a 6.ČPž
4.-5.7.S2VZ KadaňKadaň
11.-12.7S2VZ na HubertusuKlášter
18.-19.7.S2VírKK Brno5.a 6.ČPž
18.-19.7.S2Podřípský slalom, USDRoudnice
25.-26.7.S3Jihočeský pohárSKVS ČB
31.7.-2.8.S3WaveSKVS ČBmezin.závod
8.-9.8.S2Slalomy pod Borskou přehr.Loko Plz
15.-16.8.S2O štít města BenátekBenátky
22.-23.8.S2Memoriál J.Froňka, USDKralupy
29.-30.8.ČPS2LipnoSKVS ČB7.ČP+MČR
29.-30.8.ČPW2MČR sjezd+sprint LipnoLitovelMČR klas.+spr.
3.9.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
5.-6.9.S2slalom indi+družstvaVal.Mez.MČRž
5.-6.9.W2sprint indi+družstvaVal.Mez.MČRž
5.-6.9.W2VZ na HloučeleProstějov
12.-13.9.S2slalom indi+družstvaRoudniceMČR dorostu
12.-13.9.W2sprint indi+družstvaRoudniceMČR dorostu
19.-20.9.NKZ2Č.VrbnéSKVS ČB5.a 6.NKZ,5.6.ČPJ
26.9.W2klasik indi+družstvaOlomoucMČRž
26.-27.9.S2Hanácký slalomOlomouc
26.-27.9.S2VZ TřebechoviceTřebech.
3.-4.10.S2VZ BloviceBlovice
8.10.W1Sjezd na ChrudimcePardub.
10.10.W1Krumlovský maratonČ.Kruml.
24.10.W2Podzimní sjezdy na LužniciBechyně
24.-25.10.W2Sjezd a sprint v PardubicíchPardub.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama